Пліч-о-пліч
5. березень, 2024 в 14:45,
Немає коментарів
5 березня у спортивному залі Бурштинського ліцею №3 розпочався ІІ етап всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" серед учнів закладів загальної середньої освіти Бурштинської міської територіальної громади,який стартував з волейболу.
У підсумку змагань І місце
здобула команда Бурштинського ліцею №3 "Воїни світла"
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
Дякуємо ЗСУ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
за змогу проводити змагання!
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Вітаємо та бажаємо нових перемог!