Вибори голови ради учнівського самоврядування

Учнівське самоврядування

Учнівське самоврядування - це спосіб та принципи організації учнівського колективу, що забезпечує комплексний підхід до виховання учнів шляхом їх залучення до систематичної участі у навчально-виховному процесі. Це самостійна діяльність учнів, яка здійснюється у відповідності до мети та завдань, що стоять перед учнівськими колективами, під керівництвом відповідального педагога.

Офіційною назвою органу учнівського самоврядування Бурштинського ліцею № 3 є Шкільна Козацька Рада.

Шкільна Козацька Рада – самостійне, добровільне, демократичне об’єднання учнів Бурштинського ліцею № 3.

Шкільна Козацька Рада пропагує дружні взаємини та співпрацю з різними громадськими об’єднаннями на принципах взаємоповаги і незалежності, співпрацює з педагогами і батьками.