Інклюзивна освіта

У Бурштинському ліцеї  наявний пандус для дітей з особливими освітніми потребами.

У 2021 році у ліцеї організовано інклюзивне навчання.

1- А клас - кл.керівник Дацюк Н.Р.

2- Б клас - кл.керівник Хомицька Т.А.

3-Б клас - кл.керівник Гриник Л.І.;

3-А клас – кл.керівник  Матіїв С.В.;

6-А клас - кл.керівник Каспрук С.В..;

7-Б клас - кл.керівник  Чорній М.В.;

8-В клас - кл.керівник  Плясун Л.Я.;

9-А клас – кл.керівник  Товста О.М.

Інклюзивне навчання — система освітніх послуг, гарантованих державою, що базується на принципах недискримінації, врахуванні багатоманітності людини, ефективного залучення та включення до освітнього процесу всіх його учасників.

Інклюзивне навчання часто вважають альтернативою інтернатній системі, за якою діти з особливими освітніми потребами навчаються  в спеціальних закладах освіти та змушені проживати в інтернатних відділеннях при них через їх територіальну розгалуженість.

Жодна дитина не має відчувати себе іншою та виключеною з освітніх, культурних і соціальних процесів – це головне завдання інклюзії.


ПЕРЕВАГИ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ

  • Інклюзивне навчання усуває бар’єри в системі освіти та системі підтримки дітей з особливими освітніми потребами.
  • Вища залученість батьків до процесу навчання.
  • Діти з особливими освітніми потребами отримують можливість соціалізації, розвитку своїх інтересів і талантів і подальшої інтеграції в суспільство, вступу до професійних і вищих закладів освіти.
  • Діти з особливими освітніми потребами мають змогу налагодити дружні стосунки з однолітками в школі та поза її межами та моделюють належні способи взаємодії з колективом.
  • В інклюзивних класах створено атмосферу спокійного прийняття відмінностей інших людей.Створіть свій вебсайт або інтернет-магазин за допомогою Mozello.

Швидко, просто, без програмування.

Поскаржитися на порушення Більше