ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗВІТ ДИРЕКТОРА ЛІЦЕЮ ПЕРЕД ГРОМАДСЬКІСТЮ
#тренінг_soft_skills_ліцей На базі нашого ліцею розпочався крутезний тренінг за програмою соціально-емоційного навчання Lions Quest " Соціальні та емоційні компетентності XXIстоліття" @Людмила Дяченко
![](https://site-793927.mozfiles.com/files/793927/medium/441673141_962693422308578_3400063181436271504_n.jpg)
![](https://site-793927.mozfiles.com/files/793927/medium/440364072_962693525641901_158707702358807158_n.jpg)
#партнерство_університет_коледж_ліцей Визначна подія сьогодні відбулася в нашому ліцеї! Підписано Меморандум про співпрацю Бурштинський Енергетичний Фаховий Коледж Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
![](https://site-793927.mozfiles.com/files/793927/medium/441575711_963409475570306_2649431989408086684_n.jpg)
#партнерство_університет_коледж_ліцей Сьогодні ми завершили підписання трьохстороннього Меморандуму про співпрацю, партнерські відносини і підтримку Бурштинський Енергетичний Фаховий Коледж Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
![](https://site-793927.mozfiles.com/files/793927/medium/445408816_966753751902545_1414958034128726224_n.jpg)
22 травня 2024 року у Бурштинському ліцеї 3 вшановували матерів, дружин героїв- захисників, що боронять рідну землю від окупантів...Здобувачі освіти 10-Б класу під керівництвом наставника Плясун Л.Я. присвятили пісенно- музичний захід усім , хто вірить, чекає, страждає, любить ..Наші українські Берегині мужні, стійкі, зі сталевим терпінням, бо знають, що їх сини, чоловіки, батьки, рідні там, на фронті ,захищають наше сьогодення і майбутнє..Духовний капелан отець Ігор Третяк звернувся до присутніх з побажанням міцного духу, Божої опіки всім українцям, що потерпають від війни, нашим воїнам повернутися з бою живими.. З Днем Героїв привітала директор ліцею Руслана Лащ. Звернулася до старшокласників ліцею свято берегти традиції, славу поколінь, що віддали життя за майбутнє нації...
![](https://site-793927.mozfiles.com/files/793927/medium/443861524_967453848499202_7072310186087076349_n.jpg)
#Серцем_єдиним_ми_Україна💙💛 Сьогодні наші сталеві серця гала-концерт наповнив силою духу, патріотизмом, вірою в єдність народу! ПЕРЕМОГА БУДЕ ЗА НАМИ🇺🇦🇺🇦🇺🇦
![](https://site-793927.mozfiles.com/files/793927/medium/444154719_969237264987527_8386975243060502231_n.jpg)
Запрошуємо на навчання до Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Національного університету «Львівська політехніка» за магістерськими програмами «Публічне управління та адміністрування» та «Менеджмент просторового розвитку», а також в аспірантурі за денною чи заочною формами навчання.
Все починається з любові
"Все починається з любові"
Кошти будуть спрямовані на допомогу військовому шпиталю.
![👩💻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf8/1/16/1f469_200d_1f4bb.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Друзі,
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Враховуючи, що більшість учнів, після закінчення школи, планують продовжити навчання у вищих навчальних закладах їм необхідно, здати національний мультипредметний тест. У переліку документів на реєстрацію для участі у національному мультипредметному тесті, зазначено наявність паспорта громадянина України у вигляді ID-картки.
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![🏢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf8/1/16/1f3e2.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![📣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1/16/1f4e3.png)
За більш детальною інформацією та попереднім записом звертайтесь
![📲](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f4f2.png)
Пліч-о-пліч
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Змагання з шашок присвячений Дню Героїв Небесної Сотні серед учнів Бурштинської ТГ
![](https://site-793927.mozfiles.com/files/793927/MyCollages__31_.jpg)
Харківський національний університет внутрішніх справ 21 лютого 2024 року проводить профорієнтаційну онлайн-зустріч з абітурієнтами
Харківський національний університет внутрішніх справ
21 лютого 2024 року
проводить профорієнтаційну онлайн-зустріч з абітурієнтами
Запрошуємо о 14:00 21 лютого 2024 року долучитися до онлайн-зустрічі на тему: «Особливості вступу та навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2024 році».
Під час зустрічі її учасники дізнаються наступну інформацію:
1. Загальні відомості про ХНУВС, його навчальні бази.
2. Перелік факультетів та спеціальностей, за якими готують фахівців у ХНУВС, строки навчання, працевлаштування випускників.
3. Умови, терміни та порядок подачі заяв для реєстрації кандидатів на навчання за державним замовленням (бюджет, курсант).
4. Умови та порядок вступу на платне навчання у 2024 році (контракт, студент).
Запрошуємо до обговорення директорів шкіл, ліцеїв, коледжів та їх випускників, батьків, представників секторів організації відбору УКЗ ГУНП в областях, керівників відділів освіти ОТГ, представників місцевих органів влади.
Телефон для довідок: 096-964-80-65, 067-717-07-02.
Приєднатися до онлайн-зустрічі можна за посиланням:
https://us02web.zoom.us/j/87648710903?pwd=QnlMVStvZnRqaWJNYXlPZkowSkZkZz09
Ідентифікатор конференції: 876 4871 0903
Код доступу: Abit2@24
Декан факультету № 4
Харківського національного
університету внутрішніх справ,
доктор юридичних наук, професор,
підполковник поліції Микола МАРЧУК
Тиждень іноземних мов та зарубіжної літератури
https://www.facebook.com/b.shkola3/videos/1496629674218472?locale=uk_UA
Грант на стипендію у розмірі 20000 гривень!
Конкурс для учнів українських навчальних закладів від української компанії МотоЗілла.
Наша мета підтримати тих, хто прагне бути до розвитку та хоче ставати кращим!
Умовою конкурсу є написання статті на одну з запропонованих тем.
Важливо! Щоб стати учасником необхідно підготувати та надіслати конкурсну роботу згідно умов на сторінці: https://motozilla.com.ua/ua/blog/scholarship/. Слідкуйте за новинами на сторінці гранту.
Конкурсну роботу важливо надіслати до 09.02.2024 року.
Бажаємо успіхів кожному учаснику. Слава Україні!
![](https://site-793927.mozfiles.com/files/793927/base64img_12585aa59fae27ebe9b6122baf2967a9.jpeg)
Відкриття анотаційних дошок - Ярославу Тріфонову та Андрію Піліху
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)