Неочікувана подія в нашому ліцеї😲 До нас завітали наші польські друзі громадської організації " Братня душа" Івона й Дарек. 💙💛🤩 Згадували приємні миті, провели екскурсію нашим ліцеєм, чаювали й складали плани на майбутнє... До зустрічі..
30. жов. 2024,
Немає коментарів
У день написання Радіодиктанту національної єдності круті світлини!💛🩵 СЛАВА УКРАЇНІ!🇺🇦 ГЕРОЯМ СЛАВА!🙏
30. жов. 2024,
Немає коментарів
У Бурштинському ліцеї №3 освітній процес здійснюється на засадах педагогіки партнерства, адже педагоги, батьки, здобувачі освіти об'єднані спільними цілями та прагненнями, добровільними та зацікавленими однодумцями. На загальних батьківських зборах, які відбулися 24 жовтня 2024 року, мовилося про вплив співпраці сторін на формування ціннісних якостей особистості. Директор ліцею Руслана Лащ зауважила, що сім'я створює середовище, що заохочує до навчання дітей, підтримує ініціативи і є активним учасником освітнього процесу. Подякувала всім батькам за участь у волонтерському русі, взаємодію у формуванні безпечного освітнього середовища. Учні 6-Б, 7-А, 10 класів інсценізували "кадр" із життя української сім'ї, що в умовах війни виховують у дітей ціннісні якості.
30. жов. 2024,
Немає коментарів
464076793_1070238381554081_1114238401924811743_n.jpg
💪💪💪Вітаємо футбольну команду нашого ліцею з ПЕРЕМОГОЮ в змаганнях з футболу "Шкільна ліга Івано-Франківської області"
30. жов. 2024,
Немає коментарів
Яскраво, пізнавально і смачно зустріли учні 3-А класу Бурштинського ліцею 3 День яблука.У цікавих завданнях і конкурсах показали не тільки свої знання про улюблений плід , а й вміння з математики ,мови , читання .Дякуючи мамам, ласували в укритті яблучними смаколиками . Класний керівник Возняк Дзвіна Степанівна
30. жов. 2024,
Немає коментарів
Здобувачі освіти ,вчителі Бурштинського ліцею №3 здійснили благодійну акцію "Допоможемо людям похилого віку". Відвідали паліативне відділення КНП "Бурштинська центральна міська лікарня". Привітала мешканців закладу директор ліцею Руслана Лащ, а молодь трохи розважила піснею і поетичним словом.Люди похилого віку отримали приємні емоції від подарунків,які приготували ліцеїсти та їх батьки.
1. жов. 2024,
Немає коментарів
І в 1-А плідний день! Ми навчились готувати піцу!!! Так смакує власноруч приготована! І головне- всім вдалась! Ми - молодці!
25. вер. 2024,
Немає коментарів
З-б клас Заняття " Наші долоньки проти булінгу "
25. вер. 2024,
Немає коментарів
ТЕРМІНОВО!!! ВАКАНСІЯ ДВІРНИКА(0.5СТ) У ДЕМЯНІВСЬКУ ФІЛІЮ БУРШТИНСЬКОГО ЛІЦЕЮ №3
28. сер. 2024,
Немає коментарів
ТЕРМІНОВО ВАКАНСІЯ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ (0.5СТ) У ДЕМЯНІВСЬКУ ФІЛІЮ БУРШТИНСЬКОГО ЛІЦЕЮ №3
28. сер. 2024,
Немає коментарів
День молоді в Бурштині! Відчуй гавайський драйв 🔫💦🏖️
7. сер. 2024,
Немає коментарів
Коли? - 12 серпня!
Де? - Молодіжний центр Каганець!
13:00 год:
- Водні баталії на стадіоні КП КНП «Спортивний клуб Бурштин»
- Енергійна руханка
- Командні змагання та конкурси
- Смаколики
18:00 год:
- Майстер-клас (робимо аксесуари для гавайського образу)
19:00 год:
- Гавайська вечірка
- Виступи наших талантів
- Бар з безалкогольними коктейлями
- Стильна фотозона для найкращих фото
Це твоя нагода провести день у фановій атмосфері, знайти нових друзів і релакснути! Буде!
Готуй гавайський наряд!
Ми чекаємо на тебе!
Заходи реалізуються за підтримки Відділ культури, туризму і зовнішніх зв'язків Бурштинської міської ради, КП КНП «Спортивний клуб Бурштин», Відділ молоді та спорту БМР та Молодіжної ради Бурштина.
Співробітництво між українською та польською молоддю
7. сер. 2024,
Немає коментарів
Раді повідомити, що сьогодні Міністерство молоді і спорту оголосило переможця проєкту в рамках активізації співробітництва між українською та польською молоддю. І цим переможцем став наш Бурштинський ліцей 3. Тому незабаром відбудеться поїздка до Польщі, де наші учні зможуть насолодитися останніми днями літніх канікул.
Разом будемо крокувати до нових перемог!
Український рух у Бурштині
7. сер. 2024,
Немає коментарів
За п’ять століть своєї історії Бурштин жив під різною владою і пам’ятає як світліші, так і темніші часи. Проте місцеві українці завжди дбали про те, щоб підтримувати у місті патріотичний рух. Вогник українства в Бурштині не могли загасити ні війні, ні економічні негаразди, ні владні репресії.
Про активний український рух у Бурштині ми дізнаємося ще з преси ХІХ століття. В 1895 році у Бурштині запрацював осередок товариства «Просвіта», який мав на меті піднести свідомість, освіту і культуру українців.
Установчі збори читальні «Просвіти» відбулися 5 травня того року. Зі Львова на засідання бурштинської філії «Просвіти» прибули два представники центрального осередку товариства, які виступили з практичними рекомендаціями щодо ведення роботи і подарували для бурштинської бібліотеки 56 українських книг.
До читальні почали активно записуватися містяни, спраглі до рідного слова. Через два роки після заснування місцева читальня уже налічувала 155 учасників.
Товариство «Просвіта» прагнуло не лише підвищувати освітній рівень українців, а й покращувати їхній добробут. Для цього при читальні «Просвіти» відкрилися позичкова й ощадна каса.
Згодом виникла необхідність заснування у Бурштині більшої філії «Просвіти» для надання допомоги та координації роботи сільських читалень.
11 січня 1907 року Львівське намісництво дало дозвіл на відкриття у Бурштині філії «Просвіти». Головою новоствореної філії став священник Микола Прокопович.
Першим місцем збору бурштинських просвітян стала одна з кімнат у резиденції греко-католицького священника. Лише в 1902 році вони змогли розпочати будівництво власного приміщення, яке завершилося в 1908 році. З 1910 до 1912 року у підпорядкуванні Бурштинської філії «Просвіти» було 23 читальні, з яких добре працювали вісім, а п’ять не могли похвалитися активним рухом. До початку Першої світової війни кількість читалень збільшилася вдвоє.
Не менш активним було у Бурштині й Українське педагогічне товариство, яке діяло у містечку з 1896 року. Це освітньо-виховне товариство було засноване в 1881 році у Львові як «Руське педагогічне товариство». В 1912 році його перейменували на «Українське педагогічне товариство», у 1926 році – на товариство «Рідна школа». Ініціатором відкриття місцевої філії товариства став бурштинський педагог-українець Леопольд Балицький.
В 1911 році важливою культурно-освітньою подією для Бурштина стало свято в честь пам’яті Тараса Шевченка. Того року всі свідомі українці відзначали 50-річчя з дня смерті Кобзаря. Свято вдалося таким яскравим, що про нього написали навіть львівські часописи: «Прихильники ідей незабутнього Кобзаря заповнили велику залу читальні «Просвіти», прикрашену килимами і зеленню. На естраді, весь у квітах, споглядав на своїх дітей бюст славного Співця. Свято відкрив вступним словом посол Рогатинщини Кость Левицький, якого вітали гучними оплесками. Мистецька частина концерту була переплетена то хорами, то сольними співами, то декламаціями. Потім мішаний місцевий хор заспівав «Заповіт».
Бурштинська «Просвіта» не зупиняла своєї діяльності й під час Першої світової війни та за Другої Речі Посполитої. Однак 1 листопада 1926 року часопис «Діло» повідомив про закриття читальні «Просвіти» у Бурштині: «Минулого тижня бурштинська поліція і представники староства з Рогатина опечатали дім читальні «Просвіти» в Бурштині, мотивуючи своє рішення тим, що два місяці тому при ревізії читальняної бібліотеки знайдено книжку Рудницького «Україна – наш рідний край», видану в 1917 році. Було забрано довоєнний січовий прапор, який зберігався в читальні як пам’ятка. А тепер звертаємося до всіх культурних людей із запитанням, чи читання книжки Рудницького, виданої ще в 1917 році і поширеної масово в цілій Галичині, і зберігання пам’ятного січового прапора можна вважати за такий важкий антидержавницький злочин, що за нього слід аж опечатати читальню? Тим більше, щодо книжки професора С. Рудницького не було ніде сказано, що її не вільно по читальнях читати; зрештою в ній нічого крамольного немає. Дивуємось дуже староству в Рогатині, як воно могло видати таке «соломонівське» рішення. Витлумачити собі це рішення можемо тільки тим, що воно є справою рук місцевого поліціянта Йозефа Сліви, який у своєму божевільному шовінізмі всякими неправдивими доносами спричинився до опечатання нашої читальні. Цей Сліва є напівграмотним чоловіком, який здатен хіба що чистити коней та викидати гній, як він це робив до війни в одному фільварку за Рогатином. Звертаємо увагу всіх на того панка і звертаємось до нашої парламентарної репрезентації у Варшаві, щоби справу нашої читальні підняла якнайскорше і зажадала перевірки справи, повернення забраного пам’ятного прапора і звільнення зі служби згаданого поліціянта».
Лише завдяки втручанню Центрального виділу повітове староство дало дозвіл на продовження роботи читальні.
В цей же період у Бурштині відбулося кілька важливих подій на освітньо-культурній ниві. Так, у вересні 1931 року тут святкували ювілей товариства «Рідна школа». Дійство супроводжувалося не лише урочистими промовами, хоровими співами та літературними читаннями, а й збором коштів на освітні потреби.
Як повідомляє газета «Діло», похвальну активність у 1932 році проявили юні мешканці Бурштина. Під керівництвом активістів «Рідної школи» та місцевого слюсаря Степана Будного, відомого українського патріота, діти ходили з вертепом і колядували на потреби товариства «Рідна школа». Юним колядникам вдалося зібрати немалу суму – майже сто злотих.
У серпні 1935 року в Бурштині відбулися змагання хорів філії товариства «Просвіта». Як зазначала преса, «загалом усі хори без винятку показували зразкову дисципліну й кожний у міру сил старався співати культурно, вважаючи пильно на знаки композитора й диригента. Виступ такої кількості виконавчих сил із широкою та різнобарвною програмою дуже цікавий та не менш повчальний, бо так ми розуміємо, якою багатою є наша народно-хорова культура. Для наших хорів направду ідеально підходящим репертуаром є народна пісня, до якої додався ще й церковний хоровий спів».
5 вересня 1937 року в містечку святкували 30-річний ювілей діяльності філії товариства «Просвіта». Як писала преса, цей день став справді святковим для Бурштина: «На площі за містом висока естрада з убраним зеленню престолом приготована до служби Божої. Щораз більше напливають із сіл маси народу в гарній народній одежі, передовсім жіноцтво. Зібралося багато інтелігенції місцевої і з повіту, численно зібрано міщанство Бурштина і члени читальнь. Після служби Божої відбулися панахида за померлих членів «Просвіти» і похід вулицями Бурштина аж до домівки читальні. В ході взяло участь понад 3 тисяч членів товариства і відвідувачів читальні».
Варто згадати й сучасні товариства, які продовжили давні патріотичні традиції. Так, 11 липня 1990 року група бурштинських жінок вирішила створити осередок Союзу українок. Головою осередку була обрана Ганна Приплоцька.
21 грудня 1991 року на зборах колишніх вояків УПА та членів ОУН у Галичі було створено Братство ОУН-УПА Галицького району. Це братство активно до сьогодні діє і у Бурштині.
Текст: Олена БУЧИК
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗВІТ ДИРЕКТОРА ЛІЦЕЮ ПЕРЕД ГРОМАДСЬКІСТЮ
4. чер. 2024,
Немає коментарів
Відповідно до Закону України “Про повну загальну середню освіту», наказу МОН України від 28.01.2005 № 55 «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів», наказу МОН України від 23.03.2005 №178 «Про затвердження примірного Положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів», зважаючи на воєнний стан в країні, з метою відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного та громадського контролю за прозорістю прийняття і виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності в закладі освіти 04 червня 2024 року о 11.00 відбудеться звітування директора Бурштинського ліцею №3 перед учасниками освітнього процесу та громадськістю про результати роботи у 2023/2024 н. р.
28. тра. 2024,
Немає коментарів
#тренінг_soft_skills_ліцей На базі нашого ліцею розпочався крутезний тренінг за програмою соціально-емоційного навчання Lions Quest " Соціальні та емоційні компетентності XXIстоліття" @Людмила Дяченко
28. тра. 2024,
Немає коментарів
#партнерство_університет_коледж_ліцей Визначна подія сьогодні відбулася в нашому ліцеї! Підписано Меморандум про співпрацю Бурштинський Енергетичний Фаховий Коледж Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
28. тра. 2024,
Немає коментарів
#партнерство_університет_коледж_ліцей Сьогодні ми завершили підписання трьохстороннього Меморандуму про співпрацю, партнерські відносини і підтримку Бурштинський Енергетичний Фаховий Коледж Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
28. тра. 2024,
Немає коментарів
22 травня 2024 року у Бурштинському ліцеї 3 вшановували матерів, дружин героїв- захисників, що боронять рідну землю від окупантів...Здобувачі освіти 10-Б класу під керівництвом наставника Плясун Л.Я. присвятили пісенно- музичний захід усім , хто вірить, чекає, страждає, любить ..Наші українські Берегині мужні, стійкі, зі сталевим терпінням, бо знають, що їх сини, чоловіки, батьки, рідні там, на фронті ,захищають наше сьогодення і майбутнє..Духовний капелан отець Ігор Третяк звернувся до присутніх з побажанням міцного духу, Божої опіки всім українцям, що потерпають від війни, нашим воїнам повернутися з бою живими.. З Днем Героїв привітала директор ліцею Руслана Лащ. Звернулася до старшокласників ліцею свято берегти традиції, славу поколінь, що віддали життя за майбутнє нації...
28. тра. 2024,
Немає коментарів